Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel meg...

Van olyan program amivel meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
Töltök filmeket mostanában,és rar. fájlban szedem le őket,tehát mielőtt elindítom ki kell csomagolni... néha jelszót is kell írni... de meg akarom írni dvd-re,és nem engedi... mindig kiírja hogy nincs elég hely,meg ilyen marhaságok,holott üres a cd. azon gondolkodtam,hogy a rar fájlt át lehet-e konvertálni vagy valami,hogy meg tudjam írni?. Köszi előre is.
2012. szept. 23. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A rar-t csomagold ki! Nincs az a lejátszó, amin meg tudnád nézni ha rar-ban hagyod.
2012. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van az a lejátszó, de kérdés szempontjából ez lényegtelen.


Pontosabb információk kellenének. A kicsomagolás után milyen fájlt kapsz, mekkora a mérete, mivel próbáltad kiírni, stb...

2012. szept. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: DVD lejátszó, ami rar-t csomagol realtime-ban? Linket!
2012. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, én értettem félre a válaszod. azt hittem PC-re gondolsz, mert ott le lehet játszani kitömörítés nélkül. :)

mea culpa

2012. szept. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jap, VLC. Persze lehet, hogy a kérdező csak archiválni szeretné a filmeket és gépen nézné... Bár akkor is felesleges rar-ban tárolni.
2012. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!