Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan videoszerkesztő és vágó...

Olyan videoszerkesztő és vágó program amivel szinte csodát tudok művelni de egyszerűbb kezelésű?

Figyelt kérdés

Tudtok nekem mondani olyan mozgóképszerkesztő progit amivel durvábban is tudok montázsolni pl, nemtom milyen példát írjak, mondjuk Madonna koncerten azt akarom, hogy Elton John énekeljen (csak az abszurd példa kedvéért). Ki tudom ezt cserélni nagyjából észrevétlenül? És kiemelem, hogy nem vagyok egy gépzseni, szal valami egyszerűbb kezelésű progi jöhetne csak szóba.

Létezik ilyen? Tudtok ilyet?

Megköszönném nagyon !!


2009. aug. 1. 20:23
 1/4 anonim válasza:

VirtualDub-al megoldható amit akarsz ha az Audio résznél a Wav Audio-ra mész és kitallózod a megfelelő .wav fáljt.

Itt egy oldal ahonnan leszedheted: felirategetes.extra.hu

2009. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

okés köszi csak most nem egyértelmű számomra mert csak audiót írsz, de úgy értettem, hogy pl Madonna koncerten tudom is én Tina Turner mászkál akár Madonnával együtt holott nyilván ott se volt, egy másik klipből kiszedve képet és hangot is.

Így kellene nekem minden együtt.

ez lehetséges ?

2009. aug. 1. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Mozgófilmre mozgófilmet montázsolni...szerintem ez túl profi...talán valahol valamelyik filmgyárban van a válasz az animáción...
2009. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát ettől féltem :)

azért köszi

2009. aug. 2. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!