Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől csinálja ezt a Windows 7?

Mitől csinálja ezt a Windows 7?

Figyelt kérdés
Windows 7 x64-em van és folyamatosan azt írja mikor felül próbálok írni valamit vagy mondjuk patch-et akarok telepíteneni, hogy a file fut vagy nincs jogom hozzáférni. A bibi az, hogy én vagyok a rendszergazda és már minden lehetséges jogot megadtam magamnak + megszüntettem írásvédettséget... Konkrét példa: acr.exe (felül szeretném írni) Hibaüzenet: A fájl fut vagy más program használja. Zárja be majd próbálja újra. (Megnéztem feladatkezelőbe nincs olyan folyamat de még hasonló se mint acr.exe és más programmal sincs nyitva). Kb minden .exe típussal ezt műveli. Mitől lehet ez ?

2012. szept. 16. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy összeszedtél valami vírus egy korábbi patch-ből?
2012. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem mert átvizsgáltam Avastal is meg amúgy is már egyszer újra raktam az egész win7-et.
2012. szept. 16. 20:48
 3/3 djkdj válasza:
jobb klikk a fájlra futtatás rendszergazdaként:)
2012. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!