Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A sims 3 ban melyik mappába...

A sims 3 ban melyik mappába kell a letöltött cuccokat tenni? Nincs download mappa mint a 2be sajnos.

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs olyan mappa, létrehozod saját magad és oda bemásolod a tartalmakat és működni fog, de előtte a launcherrel majd fel kell telepíteni.
2009. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nekem is ez a problémám, csak én már ott tartok, hogy feltudtam telepíteni a játékba ki is jelzi a telepítésnél csak amikor már telepítettem akkor nem tudom elindítani a játékot, egyszerűen hiába futattom. mitévő legyek? már újra is telepítettem de az se használt, viszont valahol olvastam hogy kikell törölni egy fájlt és úgy újra telepíthető az alap játék csak már azt nem tudom hogy hol :(

előre is kössz a válaszokat. :)

2010. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!