Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan törölhetek ki mappákat...

Hogyan törölhetek ki mappákat egy ISO fájlból?

Figyelt kérdés

Van egy ISO fájl, amelyet DVD -re ki szeretnék írni Nero Burning ROM-mal, csak az a gond, hogy túl sok adat van az ISO fájlban, s így nem tudom kiírni. Az ISO fájlból kitörölném a Crack, vagy a DirectX mappáját, hogy sikerüljön kiírnom, viszont nem tudom, hogy ez hogyan lehetséges, mivel Total Commander -rel nem sikerült letörölni, azt írja ki, hogy "Szüntesd meg az írásvédettséget", de nem tudom ezt hogyan tehetem meg.


Hogyan törölhetem ki a mappát az ISO -ból?


2012. aug. 27. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a cd/dvd iró programodnál lehetőség van arra, hogy bizonyos fájlokat törölj az írásból. Tehát neem az iso ból kell törölnöd, hanem a cd/dvd író programodnál ezeket a törölni kívánt fájlokat ne válaszd ki írásra. :)
2012. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem járható út, amit előttem írtak, mert az íróproginál csak a komplett ISO-t tudod felírni, fájlokat nem tudsz kihagyni belőle. Ehhez egy ISO-t kezelő progi kell. Pl. PowerISO, UltraISO, MagicISO. Fizetősek, de aki keres az talál...
2012. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem megoldható, ha nem egyszerűen iso írását választod hanem pl az iso-t berakod daemon tools ba és onnan másolod a fájlokat a dvd re akkor kiválaszthatod mit másoljon.
2012. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!