Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Total Commanderrel h kell...

Total Commanderrel h kell másolni?

Figyelt kérdés

Azt tudom h h kell, csak azt nem, h megkéne nyitnom az "e" meghajtót, mert dvd-re szeretnék másolni, de azt írja ki h nincs ilyen meghajtó. Mit tegyek? És h lehetne egy videót dvd-re másolni? Mert azt írja ki h A Windows problémába ütközött... de csak a közül lehet választani h Ismét v h Mégse. Mit tegyek?

Kérem a minnél hamarabbi válaszokat!


2009. júl. 25. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írja hogy nincs ilyen meghajtó,akkor vagy nem tudja olvasni az adott lemezt,esetleg tönkrement az író,nem lehet hogy csak cd író-olvasó?Használj író programot,Nero start smart,Ashampoo burning studio...
2009. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
menj a Winfos saját fájlkezelőjébe ott látható minden meghajtó ha nem rejtett.
2009. júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

DVD-CD író+olvasó.

csak ezt nem engedi másolni, amúgy mást igen, és több lemezzel kipróbáltam és mindegyiknél ezt írta ki.

2009. júl. 25. 17:45
 4/9 anonim ***** válasza:
inditsd újra a gépet
2009. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi van? DVD-re hogy akarsz másolni. Max. DVD író progival (Nero) tudsz lemezt írni.
2009. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
DVD-re egy íróprogrammal kell felírnod./NERO EXPERSS pl./
2009. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A total commanderben nincs direct cd/dvd funkció, igy csak dvd ramra vagy újra írható dvd-re lehet vele másolni.
2009. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Írni tudsz adatokat a dvd-re író programmal. Ajánlom az AshampooFree-t amit nagyon könnyű kezelni. Másolni egyik mappából a másikba, vagy másik partícióra, pendrive-re...stb lehet. [link]

Mit szeretnél amúgy kiírni, mert az sem mindegy...?

2009. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A gépen csináltam egy videót. Képeket állítottam össze zenével videónak, és ki akarom írni dvd-re v cd-re szülinapi ajándéknak. Majd megoldom másh.
2009. júl. 26. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!