Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Open Office programmal írtam...

Open Office programmal írtam meg egy dokumentomot. Meg lehet nyitni ezt Wordben is?

Figyelt kérdés

most valaki panaszkodott, hogy neki nem sikerült. Pedig én meg tudom nyitni open office-al a word dokumentumot.

úgy tudom hivatalokban is ezt használják, mert ez ingyenes


2009. júl. 25. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Működnie kellene, beállításokat nézd meg. Még a Microsoft Office Power Pointját is tudja kezelni.
2009. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az én open office beállításomon kell változtatnom?
2009. júl. 25. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen .doc formátumba ments!


Az OpenOffice megnyit,szerkeszt bármit,az msoffice pedig csak a saját formátumait ismeri.

2009. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha OpenDocument-szöveg (.odt) formátumban ment egy fájlt a Microsoft Office Word 2007 segítségével, majd azt ismét megnyitja a Word 2007 alkalmazásban, néhány formázási különbséget vehet észre a fájl Word 2007- és OpenDocument-féle verziója között. Ugyanígy formázási különbségek láthatók, ha egy OpenDocument-fájlt nyit meg a Word 2007 használatával. Ennek az az oka, hogy az eltérő fájlformátumok eltérő funkciókat támogatnak.


Megjegyzés: A két fájlformátum közötti különbségek általában formázási eltérésekre és a szolgáltatások használhatóságára terjednek ki. Az adatok és a tartalom konvertálható a formátumok között, de ezek formázásában és használatában lehetnek különbségek.

2009. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!