Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy szoftvert ami...

Letöltöttem egy szoftvert ami total commanderrel lett szet darabolva, egyesítettem, kaptam egy out fájlt, mit tegyek hogy installálhato fájlt kapjak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

A CRC file-ban lett volna a kész file kiterjesztése,így nem "tudta" a program mi legyen ezért lett OUT.

Ha tudod minek kellene lennie írd át a kiterjesztést.

/pl. .exe .iso stb../

/Ja és a CRC-t a Total Commander készíti a daraboláskor,annak ott kellett volna lennie egyesítéskor/

2009. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Ne TC-vel csináld. Kattints jobb egérgombbal a 001-es fájlra, társítás és winrarral tömörítsd ki. Így kapod meg az iso fájlt.
2009. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha totalc-vel lett darabolva simán össze kell copyzni őket

vagy ráállsz a 001-re és fájmenü, fájlegyesítés. Ez tul. képpen ezt csinálja.

Az előttem szóló baromságot írt.

Az out és crc fájl nem szükséges hozzá, de jó ha van.

2009. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megcsináltam a procedúrát./Én írtam a "baromságot"/

Egy avi-t daraboltam,aztán egyesítettem.CRC-vel avi file-t kaptam,CRC nélkül egy fov kiterjesztést kapott(ezt a file nevéből vette a program.Ezt átírtam .avi-ra,így már jó is lett.Talán nem 100% amit írtam,de legalább nem vagyok bunkó.

2009. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na jó ezt benéztem,a "baromság" nem rám vonatkozott,de akkor sem kellett volna.A Winrar-os dolog amúgy tényleg b....,pardon rossz tanács. :)
2009. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen?? Próbáltad?? Én kipróbáltam és működött. Nem szoktam csak úgy a levegőbe beszélni...
2009. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor te ügyesebb vagy.Pusztán a móka kedvéért megcsináltam.Daraboltam egy file-t a Total Commander-rel,a 001-est társítani akartam a Winrar-ral.A program el sem indult,csak egy hibaüzenetet kaptam.(Az archívum sérült....valami ilyesmi)

Kb. ezt vártam,hisz ez nem egy tömörített file.

A tied más verzió lehet,ha tényleg megcsinálta.(Az enyém:WinRAR 3.71)

Béke velünk :)

2009. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!