Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Xp verzió az amit leírok?

Melyik Xp verzió az amit leírok?

Figyelt kérdés

Na, arról lenne szó, hogy kellene nekem egy XP, ami ilyen butított, arra gondolok, hogy nincs benne movie maker meg ilyenek, csak sima operációs rendszer, majd teszek rá azt ami nekem kell.

Van ötletetek? Köszönöm

Ja és lehetőleg legyen magyar :)


2009. júl. 22. 16:49
 1/3 A kérdező kommentje:
lehet butított xp vagy vista is, de hogy találom meg ezeket neten? hogy tudom letölteni??
2009. júl. 22. 17:19
 2/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha leszeded az nlite-ot, és azzal készítesz egyet magadnak a már meglevő telepítődből (ha van). Kb 15 perc.
2009. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 yuda ***** válasza:

épp most láttam pár napja egy 84 megásat,persze ezeket privát készítik...mindjárt kikeresem:am feltelepítve is 4000 mega...

meg is van:

Ez egy egyszerű, WindowsXP SP2-es operációs rendszer

A telepítő mérete 82.4 mb és feltelepítve alig haladja meg a 400 mb-ot.

Működéséhez elegendő már 42.5 mb ram memória is.

A telepítés felügyelet nélküli, a serial integrálva van, és a telepítés a lemez behelyezésétől az XP elindulásáig mindössze 8 perc !


WindowsXP SP2 magyarnyelvű és magyar billentyűzet kiosztású angol operációs rendszer.

Serial integrálva, eredeti OS

Telepítő iso mérete: 82.4 mb + Vista skin és grafikus elemek


Frissíteni felesleges, 2009.juniusig megjelent frissítéseket tartalmazza / SP3 kivételével /

Drivereket nem tartalmaz !


Portable programok futtatása problémamentes!


Telepítéskor használd a saját drivereidet, virtuális pc-re telepítéskor a hang és netezéshez szükséges mellékelt drivereket telepítsed !


Virtuális pc-hez drivertelepítés:

startmenü,vezérlőpult,rendszer,hardver,eszközkezelő, network adapters, intel 21140 PCI Ethernet adapter / általános/,

jobbkatt, illesztőprogram frissítése.

hangdriver telepítése ugyanígy a hangkártya driverével



telepítés 8 perc alatt :

*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!