Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Counter Strike 1.6 problémák,...

Counter Strike 1.6 problémák, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1. Hogyan kell a Counter 1-6-ban mikrofont használni? Hogy a szerveren tudjál beszélni? Csináltam ott mikrofon tesztet és az jó. Csak nem találom a billentyűt amivel aktiválni kell :)

2. Csatlakoztam egy szervere. Kiléptem a játékból és mikor vissza léptem akkor ott az új játék felet ott volt egy szerver név... (Gondolom amin játszottam nem tudom) de az nem is baj, de az igen hogy nem tudok egy szerverhez sem csatlakozni mikor már a menüben rámegyek egyből bedob abba a szerverbe... Most mit tegyek?

Előre is köszi a választ :)


2012. aug. 9. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Már rég cs-ztem de asszem a k-val kell
2012. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.K-val beszélsz.

2.Nyomorult szerverre mentél, átírta az egész cfg-det és alapból oda fogsz csatlakozni. Gondolom nem eredeti a játékod, szóval nyugodtan töröld le, és tedd fel újra, hátha segít.

2012. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát kösz :D
2012. aug. 9. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!