Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dungeon Defenders-a DunDefGame...

AcSmog kérdése:

Dungeon Defenders-a DunDefGame. Exe működése leállt. Windows megoldást keres a problémára mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
elindítom a Dungeon Defenders nevű játékot,az inrto elindul,és utána leáll.elöjön 1 ablak, azt irja hogy a "DunDefGame.exe működése leállt. alatta pedig az van hogy a "Windows megoldást keres a problémára" persze csak a mégse gomb áll rendelkezésemre... valami ötlet,hogy ezt hogy tudnám kiküszöbölni? vagy mi baja lehet? 1 barátomnak az ő saját gépén megcsináltam ugyanigy,ugyan azt töltöttük le,ugyan ugy crackeltem telepitettem stb. nála hiba nélkül működik.szóval valami a gépemmel lehet.vírus?tűzfal? vagy a gépigény a gond?

2012. júl. 31. 13:10
 1/2 anonim válasza:
Próbáld meg úgy elindítani a játékot hogy jobb katt az ikonra és futtatás rendszergazda ként :) utánna meg természetetesen az igenre kattolsz :)
2012. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet,de ígyis leáll :)
2012. aug. 4. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!