Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy játékom segítség kéne...

Van egy játékom segítség kéne hozzá warcraft3 a neve felraktam a gépre és hogyan tovább?

Figyelt kérdés
nincs meg a cdje de felraktam netröl letöltöttem és a eredeti cd kulcsut beírtam elfogadta feltepítettem el akarom inditani és azt írja kérem helyeze be a cd-t ilyenkor mit tudok csinálni? ha meg crackelem nem semmisül meg a cd kulcs? vagyis nem szűnik meg?

2012. júl. 31. 06:25
 1/6 MaXXeGee ***** válasza:

Nem, nem semmisül meg.

Találsz egy CRACK mappát a letöltött "CD-n" annak a tartalmát másolod be a telepítési mappába (ahova a játékot telepítetted)és hagyod, hogy felülírja a meglevő fájlokat, utána mehet.

2012. júl. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem az a crack nem jó hozzá szerzek egy másikat :D
2012. júl. 31. 06:51
 3/6 A kérdező kommentje:
nem találok hozzá cracket.. :S
2012. júl. 31. 06:59
 4/6 Pj0tr ***** válasza:
Menj fel a battle netre. Regisztrálj és az eredeti kulccsal szedj le egy digitális telepítőt.
2012. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem jó nem ismeri fel a patchet ez a tetves warcraft 3.. hogy tudnám meg csinálni? hol van a digitális telepítő? keresstem battleneten de nem találtam kösz elöre is a választ
2012. aug. 1. 02:32
 6/6 Pj0tr ***** válasza:

eu.battle.net re felmész.

Csinálsz accountt

Add Game gombbal hozzáadod a játékot és utána le lehet tölteni a digitális telepítőt.

Ha nem megy akkor mehet a levél a support@blizzard.com-ra.

2012. aug. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!