Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gimp-el hogy lehet ilyet...

Gimp-el hogy lehet ilyet szerkeszteni? Vagy ha nem gimppel akkor melyik képszerkesztővel lehet még?

Figyelt kérdés

[link]


már egy csomóan próbáltak nekem mondani mindenféle okosságot ami végére kiderült h hülyeség.....senki nem tudja megmondani a menetét egy ilyen szerkesztésnek...egy olyat mondtak h 2 rétegben az egyiket el kell tolni de ebből most nem veszem ki mit tologassak hova merre meddig hogyan mivel? o.O Gimpet használok de jöhet más szerkesztő is csak vki árulja el a menetét egy ilyennek pls =/


2012. júl. 25. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A fények vonal mentén való elmosására gondolsz?
2012. júl. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
konkrétan nem gondolok semmire mert fogggggalmam sincs....2en azt mondták h a fény és árnyékon belül a szupernovával van csinálva.....na de tuti nem....sejtem h tényleg vhogy vmi elvan tolva de nem jöttem még mindig rá a technikájára és komolyan már idegbajt kapok tőle...
2012. júl. 26. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!