Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mikor jön ki rendes Mass...

Mikor jön ki rendes Mass Effect DLC?

Figyelt kérdés

Lesznek egyáltalán rendes single playerbe?Az extended cut jó volt mondjuk....

De olyan ami rendesen ki is egészíti a story-t új küldetésekkel meg hasonlókkal?

Unom már, hogy csak ilyen multiplayeres szarokról van hír...



2012. júl. 25. 18:48
 1/1 anonim válasza:

Hát ugye van egy story DLC a 'From Ashes" ami egy próteánt ad a csapathoz (hozzáteszem nekem nagyon tetszett mert ha eddig érdekelt ez kihaltnak hitt faj akkor a karakter - Javik - egy csomó válasszal tud szolgálni a próteánokról).


Aztán a nemrégi multi DLC-ben (Rebellion) el volt rejtve hogy jön az Earth és a Leviathan DLC. Mint kiderült az Earth az multi DLC de a Leviathan már story-bővítő lesz.


Leviathan egy áruló Kaszás aki a Diss bolygón lakik és az ott élő batáriaiakat irányítja. Azért áruló mert megölt egyet a kaszások közül,és ha jól csinálod meg a küldetést akkor csatlakozik a csapathoz (...vagyis ez még nem biztos...vagy csatlakozik a csapathoz vagy csak a Földért vívott végső csatában segít...erre még nincs pontos válasz)


Egyébként egyetértek veled...kib*szottul unom ezeket a multis DLC-ket. Ettől féltem már akkor is amikor bejelentették hogy lesz multi az ME3-ban. A Mass Effect mindig is a sztoribővítő DLC-iről volt híres és úgy tudtam hogy ha hozzáteszik a multit akkor csak annak fognak DLC-ket csinálni (új pályák-kb. mint a COD-okban szokott lenni..gagyiság) mondjuk legalább ingyenesek,de ez az egyetlen pozitívum amit el lehet róluk mondani.

Meg ez is milyen már hogy KÖTELEZŐVÉ teszik a multit mert minél nagyobb a felkészültség annál nagyobb a haderő a végső csatában és annál "jobb" befejezést kapsz. Megkattant a Bioware :/

2012. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!