Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mass Effect 3 fagyás. Miért?

Mass Effect 3 fagyás. Miért?

Figyelt kérdés
A játék random időközönként, lefagy a hang meg megakad. Van amikor továbblép de van amikor még feladatkezelővel is alig tudok kilépni. eredeti a játék, és megfelel a rendszerkövetelményeknek. (Az ajánlott konfigurációhoz igaz,hogy kellene még 2gb ram:D) Windows 7-em van. Én túlmelegedésre gyanakszok, vagy pedig a kevés ramra.

2012. júl. 16. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor TDR történik a háttérben, erre utal, hogy időnként továbbmegy. Videokártya túlmelegedése, nem megfelelő driver, kártyahiba, alaplaphiba, sok minden okozhatja.
2012. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Sajnos jó pár lehetőség van... :(
2012. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A melegedés te is meg tudod nézni játék közben. A ram bővítés pedig olcsó mulatság, megpróbálhatod azt is. (persze, ha támogatja az alaplap)
2012. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"A ram bővítés pedig olcsó mulatság"


Ez gépfüggő. A DDR2 például az aranynál is drágább manapság, és ha alapból 2 giga van neki, akkor nagyon esélyes, hogy DDR2 van a gépében.

2012. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt valóban elfelejtettem. Mindig abból indulok ki, hogy akinek van pénze eredeti játékokra, annak van hozzá megfelelő konfigurációja is.
2012. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem tdr-nemlehet: Ugyanis nekem csak játék közben fagyogat, asxtalon meg netezés közbe nem. Meg azt az ablakot sem dobálja. Szöval azlenne a legjobb ha elvinném szervízbe?!
2012. júl. 16. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint gőzöd sincs róla, mi az a TDR.
2012. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék, egy kis tájékoztatásnak.
2012. júl. 17. 09:20
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!