Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem oda telepíti, ahova...

Miért nem oda telepíti, ahova én akarom?

Figyelt kérdés

Office-t akarom feltelepíteni,de mivel c-n nincs hely,ezért f-re(sd-kártya) akarom rakni.Be is állítom,aztán mikor a telepítés fele mevan,akkor kiírja,hogy nem tudja folytatni,mert a c-n nincs több hely...dehát direkt beállítom,hogy ne oda rakja...Most akkor mi van?

A c-n csak a windows-nak van hely amúgy.

A többi programot tudtam telepíteni az d-kártyára,nem tudom,hogy ez miért csinálja ezt.

Azért gondoltam,hogy Microsoft Office kell mindenképpen,mert van egy csomó anyagom,ami evvel lett csinálva.Más programmal is meg tudnám esetleg nyitni őket?Ha igen hogyan?


Bocsi a sok hülyeségért :)



2012. júl. 20. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

"dehát direkt beállítom,hogy ne oda rakja...Most akkor mi van? "


Tehát átprogramoztad az installert, hogy a file-ok konténereit ne a C-re bontsa ki?

2012. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na ilyet biztosan nem csináltam,mert azt sem tudom,hogy mi írtál :D

Szóval ezt hogyan kell?

2012. júl. 20. 18:33
 3/4 uniplet válasza:
Valószinű, hogy a telepités átmeneti mappájának nincsen elég hely a meghajtón. Ha csak a windows van a c-n, és nincs hely másra, akkor nem is fog menni. Próbálj pucolni a rendszer meghajtón, hátha csinál elég helyet a telepitésre.
2012. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy azon tényleg nem tudok,mert csak 2 gigás,és tényleg nem fér rá semmi az op rendszeren kívül...jó ok,marad pár mega szabad hely,de avval nem megyek semmire.

Tudtok ajánlani akkor valami olyan progit amivel meg tudom nyitni az office-szal készített dokukat?(power point-os,word-ös meg ilyesmi)

Open office-t próbáltam,de az nem ismeri fel őket...

2012. júl. 20. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!