Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a C partícióbol...

Hogy lehet a C partícióbol csinálni egy újjat úgy hogy abból elveszek egy kb harminc gigát?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert ezen a 100 gigáson a win 7 van! van rajta még kb 75 giga hely és akarok egy új partíciót mert felakarom rakni az xpt usbről és azért akarok egy külön partíciót mert ha az usbs xp telepítés nem sikerülne akkor tudjam tovább használni a w7-et! ezt csak azért kérdezem mert volt már h leformáztam a C-t xpt akartam rá rakni usbről de telepítés közbe nem talált valamilyen dll fájlokat és meghalt az egész telepítés kölcsön kellett kérnem egy dvd írót h újra tudjam tenni a rendszert! de viszont ha sikerülne az xp telepítése akk hogy lehet a win 7et trölni és azt a helyet átcsoportosítani az xp partíciójára!! Remélem érhetően írtam le! jól a nyakatokba zúdítottam hírtelen mindent! :DDD
2012. júl. 17. 21:41
 1/2 A kérdező kommentje:
2012. júl. 17. 21:42
 2/2 MaXXeGee ***** válasza:

Én meg leegyszerűsítem.

Partition magic a program neve amivel meg tudod csinálni:)

Google segít a többiben :)

2012. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!