Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Akik használják a photoshoppot...

Akik használják a photoshoppot, Hogyan tanultátok meg használni? Mi alapján?

Figyelt kérdés
Én kezdő vagyok most nemrég kezdtem el, az alapokkal nagyjából tisztában vagyok, de szeretném gyakorolni, illetve azért tudni is valamennyire mert vannak ötleteim és szeretném megvalósítani. Persze nem nagy ötletek, de lenne pár fotó amit nem ártana ha át tudnám szerkeszteni, meg egy kicsit kijavítani és a retusálás része is nagyon érdekelne. Jöhetnek linkek, vagy bármi egyéb személyes tapasztalat vagy tudást is elfogadok. Köszönöm előre is.

#photoshop #képszerkesztés.
2012. júl. 16. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
én neten olvasgattam meg videókat néztem a kezeléséről :) linkeket már nemtudok bocsi nem használom már, de akkor ha akartam vmit utána jártam neten és sikerült :)
2012. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valóban net! Keress PhotoShop tutorialokat, jók a videók is, de én türelmetlen vagyok azokat végignézni. Angolt vágd alaposan, mert szinte mindent úgy találsz meg. Pár év gyakorlás és menni fog.
2012. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát még nagyon is kezdő vagyok de a ps gyorstalpaló c. dvd sztem nagyon jó. igaz hogy még a cs3-mal dolgozik de érteni lehet. ráadásul sikerült letöltenem és magyar tehát ez olyan mintha egy oktató tanfolyamon vennék részt.
2012. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!