Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon lassú a gépem mért?

Nagyon lassú a gépem mért?

Figyelt kérdés
Windows 7 van.A helyi lemez C meghajtón a szabad terület 1,25 GB.Nagyon lassú az internet sokáig tölt.Néha az egeret se bírom görgetni mert beragad.Tudtok valami házi megoldást?AVAS vírus irtom van.Átfuttattam az avast de vírust nem talált.Hol nézzem meg hogy van-e vírus a gépen vagy valami új vírus irtó ami jelzi a vírust.Ha lehet magyar legyen.
2012. júl. 13. 01:18
 1/4 anonim válasza:

Először is mond meg, hogy milyen hardver található a gépedben. Mennyi RAM, A Proci milyen...stb. Ezzel úgy tudsz segíteni, hogy a Win7-nek pl. 1gb Ram kell. Namost ha ez nincs meg akkor lehet hogy akadni fog.

Majd. Töltsd le a Ccleaner nevű programot. Ez kitakarítja a C: meghajtódat, mert biztos sok Cookie, reg, és egyéb telepítési maradék van a gépeden. Majd ezután nézd meg, hogy telepítettél-e Frissítéseket. Ha igen, szerintem válj meg tőlük, az 1ik ismerősömnek ez segített. És az Internet érdekében, (ha már gyors a gép), vagy használj vmi gyors böngészőt: Google Chrome, vagy pedig fizess elő egy nagyobb netcsomagra.


Bocsi, h. ilyen hosszan írtam, rem. lesz türelmed elolvasni, és remélem tudtam segíteni.

Sok szerencsét

2012. júl. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kevés neki az 1,25gb szabad terület azért lassúl be. Nem árt ha hagy a C meghajtón +10gb szabadterületett.
2012. júl. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csapo1002 ***** válasza:
1.25 giga??? gyerekek az még az xp-nek is bőven kevés!!!!!!!!
2012. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

windows 7 minimálisan 2 magos a procin(nemárt több:))

1gb ramnak muszáj legyen a hddn meg kb +10 gb szabad..

2012. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!