Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a Sims 2 ben...

Hogyan lehet a Sims 2 ben házat építeni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 16:55
 1/4 anonim válasza:
öcsém.. te elég maradi vagy.. talán olvasd el a használati útmutatót. sügér.
2012. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam de még mindig nem tom hogyan kell már mindent próbáltam és választ kértem nem kioktatást
2012. júl. 7. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Belépsz az egyik szomszédságba. Alul van egy család jel, ház jel meg ilyenek. Rákattintasz a házra, és bejön több ikon, ahol eldöntheted kész házat raksz le, telket raksz le, házat rombolsz stb. Katt a telekre, kiválasztod mondjuk a legnagyobbat. Leteszed az út mellé. Most katt a telekre.

Alul az irányítóban megint három kör ikon van: család, ez el van sötétülve, egy szék és egy kalapács. Katt a kalapácsra. Kiad sok ikont, neked a fal kell. Nyomj arra, azonbelül az első falra.

2012. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Húzd a falakat tetszés szerint. Építsd meg a házat így. Aztán menj vissza, most a nyílászárókra kattints. Tegyél a falhoz ajtót, ablakot. Majd vissza, jön a padló, lépcső, garázs, kandalló, fák, tető, festés minden. Ha az üres ház tökéletes menj a szék ikonra és bútorozd be. Asztal, szék, ágy, tv, minden. Ha a ház kész kattints legalul a három pöttyre, mentsd el, majd vissza a szomszédságba, költöztess bele családot. Remélem segítettem. :)
2012. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!