Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hová érdemes a programokat,...

Hová érdemes a programokat, játékokat telepíteni? A C meghajtóra, ahol maga a windows 7 rendszer is van, vagy csináljak egy külön partíciót neki és arra?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 10:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azt tegyük hozzá, hogy biztonsági mentést én nem szoktam csinálni, ez a szempont mellékes. Egy 200 gigás rendszerpartícióm van, 500 giga minden egyéb. Minden program-játék elfér a 200 gigán, ilyen szempont sem fontos. A rendszer stabilitásának, működési gyorsaságának, bekapcsoláskori betöltődésének szempontjából néezem a dolgot, ilyen érveket mondjatok egyik és másik között, méret és biztonsgái mentés mérete nem számít. Én hallottam olyat, hogy a c-re a rendszerhez telepítve a programok és játékok gyorsabban elérhetőek, nem tudom, ebből mi lehet igaz?
2012. jún. 28. 17:11
 12/18 Racska1974 ***** válasza:
Valóban nem az volt a lényeg, hogy mekkora az én C meghajtóm,elnézést ha ez félreértést okozott. Azt szerettem volna javasolni, hogy érdemes a C meghajtót meghagyni OS-nek. Én pl használok egy egy Acronis nevű programot, (ez hasonló a ghost-hoz, amivel le tudom menteni az egész frissen telepített OS meghajtót, és az újratelepítés megvan kb. 6 perc alatt.
2012. jún. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is ezért ajánlottam, mert a gyors újratelepítés addig nem szempont, amíg nem kell csinálni. Ha már harmadszor kell egy vírus vagy áramszünet vagy egyéb galiba miatt telepíteni, majd szempont lesz...


Ha viszont nem szempont, akkor mehet nyugodtan a "C"-re...

2012. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De ha biztonsági mentést csinál valaki a másik partícióra, akkor azon a partíción nem kaphat az OS mentése vírust?
2012. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem kaphat, mert az egy "csomagolt egybefájl" és azzal a vírus nem tud mit kezdeni. Nem futtatható tehát nem is fertőzi meg...
2012. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ahha értem. Köszi :)
2012. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Inkább a D vagy az E meghajtóra.
2019. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Vagy a C vagy a D, de semmi képpen sem ide is oda is.
2020. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!