Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan és mivel írjak ki...

Hogyan és mivel írjak ki bootolható XP cdt? Milyen program írja meg működőképesre?

Figyelt kérdés
Már írtam ki minden megoldással de a boot szektort egyszerűen nem írja rá hogy a tök üres gép bootolásnál elindítsa? Most meg arra sem emlékszem honnan szedtem a programot, ill a dos fájlokat hozzá.
2009. júl. 7. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában a letöltött xp-k iso formátumban vannak,amit nem szabad kibontani,hanem ki kell írni egy képfájl felírására alkalmas programmal.Szinte az összes íróprogramnak van ilyen funkciója,de ajánlhatom az imgburn nevű ingyenes szoftvert is.


[link]

2009. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen ahogy mondták iso-ból írható egyből. De ha nem menne valamiért, itt van egy nagyon jó leírás>>> [link]

...boot.img belerakása után jó lesz...amúgy érdemes az sp3-at integrálni...

2009. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

van egy egyszerü program a neve nlitle [link]


ezel a programal szerkesztheted az xp és mindjárt meg is irja neked boot cdre

2009. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyi fajta xp van már a neten,hogy úgy gondolom felesleges dolog saját magunk szerkesztgetni.Megteszik ezt helyettünk más okos emberek.De ha valakinek affinitása van hozzá,érdekli,akkor miért is ne:)
2009. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat, neki is esek sorban...


Eddig ahogy próbáltam, természetesen isoban írtam ki én is, futó op rendszer alatt elindul a felhasználóbarát, de a bootnál nem...pedig néztem több progit is...


majd most meglátjuk hogy sikerül-e

2009. júl. 7. 22:10
 6/6 A kérdező kommentje:

ja és természetesen átval álltva, de auto is a boot forrása...

sp2-t kiírtam pár éve elsőre, nincs is baja, de ezek szerint felejtek :)

2009. júl. 7. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!