Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

életemben először torrentezek bevaalom és csak sejtéseim vannak hogyan is kell!

szóval thepirateby-on rámentem hogy get this torrent és egy fájl be is költözött az utorentba de már fél órája megy és most van 0.1 százaléknál pedig ,,csak,, 500 mB a fájl


2012. jún. 25. 20:10
 1/4 A kérdező kommentje:
+csak feltölt
2012. jún. 25. 20:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Kevés a seed, magyarul nincs akitől töltsél. Várjál, előbb-utóbb jön valaki. Nézd meg a seedek számát, ha kevés van, keress másik torrentet több seeddel v. más torrentoldalt.
2012. jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A letöltés sebessége nem a méret függvénye, hanem a kapcsolódó feltöltőké. Ezt a Seedek oszlopban találod a kliensen belül és az oldalon is megközelítőleg kiírva. Minél kevesebb feltöltő van, annál kevesebbre tudsz kapcsolódni, és annál kisebb az esélye hogy egy gyors megosztó van beállva. Még az sem evidens hogy minél több van, annál gyorsabban tölthetsz le, de jobb az esélyed ha sok emberre tudsz kapcsolódni, mert köztük több gyors feltöltő lehet, ami miatt gyorsabban történhet a letöltés.


Míg a sima http letöltésnél mindig egy gyors és elérhető szerverről töltesz, addig torrentnél mások gépéről töltesz (itt is vannak szerveresek persze), akiknek nem látod hogy mekkora a maximális sebességük, és abból mennyit tudnak rád fordítani ha mást is töltenek éppen fel. Ebből adódik, hogy akár extra hosszú is lehet a letöltés ideje, vagy éppen csak pár másodperc. Sok olyan tényező van ami befolyásolja a sebességet, és azokra nem tudsz hatással lenni. Így most nem csináltál semmit rosszul. Ha legalább 1 olyan feltöltő van, akinek 100%-ban megvan a tartalom, akkor megvan az esélye annak hogy a letöltést be tudod fejezni.

2012. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
amugy windows-t töltök le de kipróbáltam egy másik windows-t s az már működik csak kicsit elsápadtam mikor megláttam h 2 napig fog letölteni 95 megát
2012. jún. 25. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!