Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik operációs rendszer az...

Melyik operációs rendszer az ideálisabb?

Figyelt kérdés

A gépen adatai: [link]


Ez egy olyan PC lenne melyen alapvető dolgokat csinálnék meg játszanék.Inkább a játék.Az a kérdésem melyiken futnának gyorsabban a játékok?Windows XP service pack 3 32bit vagy a mostani Windows 7 Ultimate 32bit-en???



2012. jún. 23. 11:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Engem az nem érdekel hogy a Win7-en jobb a grafika engem az érdekel csak hogy ha leveszem teljesen alacsonyra a grafikát akár milyen szarul néz ki szóval engem az érdekeln meiken fut gyorsabban egy pl.:CoD4 teljesen kicsi grafikára véve!Ezzel a géppel nem érdekel hogy szebb legyen hanem hogy gyorsabb legyen!
2012. jún. 23. 11:41
 2/5 anonim ***** válasza:
XP jóval kevesebb memóriát foglal mint a 7. Ha lenne +2 GB akkor 7-et mondanám. Viszont a video memória az nagyon kevés játékokra, nagy részletességgel sose fogod tudni futtatni a játékaidat mert ahhoz nagyon kevés ennyi video memória.
2012. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Intel chipsetes IGP, ráadásul nem is az újabbak közül. Ebből következik, hogy játékok esetén úgyis-úgyis sz*pni fogsz, akármilyen rendszert is használsz rajta.

Amúgy ennél a gépnél XP -vel szerintem hangyaf*szányival jobban jársz, ha játékra kell. Semmi olyan technológia nincs a gépedben, amit az XP ne tudna kihasználni.

2012. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja tudom nem is várok el sokat ettől a géptől...csak fusson legeslegalacsonyabb grafikán elviselhető laggal ilyen kisebb gépigénnyel rendelkező játékok vagy régebbi játékok...
2012. jún. 23. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!