Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha van egy . Rar fálj ami...

Ha van egy . Rar fálj ami levan kódolva akkor?

Figyelt kérdés
azt fellehet valamilyen programmal feltörni?
2012. jún. 23. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz utána a Brute Force-nak! Ha nem olyan rövid és egyszerű a kód, amit úgy sem tudsz előre, akkor belátható időn belül nem fogod feltörni.
2012. jún. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 karesz01 ***** válasza:

Ahonnan a rar fájlt letöltötted bizonyára le van írva mi a kicsomagoláshoz szükséges jelszó .


Ez egy fájlmegosztó oldalon lehetett ahol a linkek voltak és a leírásban ott kell lennie a jelszónak is .

Ha nincs ott a kommentekben nézd meg valaki lehet hogy beírja .

Vagy lépj kapcsolatba a feltöltővel és megmondja vagy elküldi neked is .



A letöltéshez használt program ha rendelkezik önkicsomagolás funkcióval akkor kérni fogja a jelszót .

Ha a winrar - t használod akkor az meg kérni fogja a jelszót mikor ki akarod csomagoltatni vele .

2012. jún. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elottem szoloval jelszo toro jo is meg nem is a winrar password cracker vagy magic 13 karakteresre azt irta 163 év de mindegy. én ugy szoktam ha kér jelszot pl az azt a liket ameik letoltorol letototted és ezt ezt a liket google ba kikeresed ha rar ba lenne és kodot kér akkor nem bisztos de lehet hogy egy kozoséégi oldalon ahol a letoltések vannak ott a kod be irod vagy masolod és ki tudod bontani
2012. jún. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb - ahogy írták előttem - ha a jelszóra keresel rá a fájlnév segítségével, mert feltörni szinte reménytelen. 8 karakter felett nincs esélyed...
2012. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!