Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltávolítási hiba?

Eltávolítási hiba?

Figyelt kérdés
Egy programot telepítés közben leállítottam, mert nem volt elég hely a merevlemezen, és amkior el akartam volna távolítani a már feltelepített részét a programnak akkor ezt a hibaüzenetet kaptam: Nem elégségesek a jogai az eltávolításhoz (Én vagyok a Rendszargazda, és így is voltam bejelentkezve. ) Hogyan tudom eltávolítani ezt a programot?
2012. jún. 22. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van unistall.exe-je, kattints rá jobb gombbal; Futtatás Rendszergazdaként.

(Az, hogy Rendszergazdaként vagy belépve, nem mindig elég - tapasztalat.)

2012. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajna Nincs Uninstall.exe
2012. jún. 23. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Csinálj nagyobb helyet a HDD-n akár átmenetileg is.

Kezd el újból telepíteni a programot (ne foglalkozz vele, hogy egyszer már félbe maradt). Vagy feltelepíti automatikusan és felülírja a félbe maradt telepítés fájljait, de lehet hogy hibával leáll. Sok program van ami engedi az újratelepítést anélkül, hogy előtte eltávolítottad.

Ha ez meg van akkor Uninstall és kész.

Ha ez nem jön össze akkor kézzel töröld a Program Files-ban a hozzátartozó mappákat és így telepítsd újra, majd ezután jöhet az Uninstall.

2012. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is ez a probléma, de nincs uninstall exe.. csak vezérlőpultból tudnám, de már semmilyen formában nincs a gépemen a program... csak vezérlőpultban, meg ugye másik verzió telepítésénél megjegyzi, hogy fent van...
2012. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!