Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van rá bármiféle mód, amivel...

Van rá bármiféle mód, amivel megkerülhetem a hamachit és a bukkitot Minecraft szerver létrehozásakor?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ezeket a programokat használni, ennyi. Más módot keresek arra, hogy szervert csináljak 4 fő részére :)

2012. jún. 22. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg a játékot?
2012. jún. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolkozom rajta. De ezen kívül? 4 példányban csak nem szeretném megvenni......
2012. jún. 22. 02:50
 3/5 anonim ***** válasza:

A hivatalos veboldalról szedd le a szerverfájlt [link]

csak ki kell kapcsolni az online mode t a szerver.properies ben

2012. jún. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Innen [link] letöltöd Multiplayer Server-t


elindítod le tölti a fájlokat és a server.properies-ben

az "online mod"-ot át irod true-ról false-ra és

a server ip-hez nem irsz semmit!a whitelist-et true-ról false-ra iród át és a server slot-hoz be irod 4 és elmented.

Ez után fellépsz a routered oldalára és ott portot nyitsz amiben be irod 25565 majd mented

ezek után ha valaki fel akarlépni a szerveredre akkor meg adod neki az ip cimedet+a portot amit nyitottál és igyfog ki nézni idekerül "azipcimed:25565" amit itt meg tudsz [link]

és enyi lenne. remélem segiteni tudtam:)

2012. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) IP cím lekérdező progit már írtam egyet, úgyhogy menni fog. Remélem. :)
2012. jún. 22. 23:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!