Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skyrim hiba. Miért támadt meg...

Skyrim hiba. Miért támadt meg Delphine és a Gray-Mane fiú?

Figyelt kérdés

Skyrimban amikor a Gray-Mane család egyik fiát kell kiszabadítani és a másik fiával pedig a várnál kell találkoznunk amikor odaértem nem csinált semmit és amikor egyedüli akcióba fogtam ésmárvagy 5 embert megöltem akkor jött a csapatával és a Gray-Mane fiú engem támadott. Ugyanez történt akkor amikor egy dark elffel kell találkozni egy rókacímeres városban (ő nem támadott meg) de amikotkiküldött az istállóhoz hogy találkozzak Delphine-nel akkor Delphine is megtámadott. Ez miért van?

Vagy ha ez normális, akkor mit kell csinálni hogy a harcot elkerüljem és menjen tovább a quest?



2012. jún. 20. 08:36
 1/2 anonim válasza:
Ha a rókacimerű városra gondolsz az szerintem Solitude(nem okoskodni akarok de az farkas,lécci ne legyél ideges hogy "kioktattalak")de sajnos nem tudom miért van ez egyiknek sem kéne megtámadni,lehet bug,esetleg van korábi mentésed?Az segíthet:)
2012. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megoldottam csak amikor írtam a kérdést akkor éppen hogy csak benéztem solitudeba a nevét nem néztem ezért írtam rókacímeresnek
2012. jún. 23. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!