Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Diablo 3-skidrow, Valaki...

Diablo 3-skidrow, Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés

Akkor tervezem megvenni a játékot, amikor megjön az utánpótlás. Szóval ha valaki próbálta már akkor működik-e?

És ha igen,akkor hogy?

[link]



2012. jún. 15. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbálltam,de nem éri meg a szenvedést.Ez az a jól megoldott játék amit ha élvezetesen szeretnél játszani,megéri meg venni.-illetve nem.mivel 15ezer Ft.-ot nem ér meg...

Blizzard ezt jól megoldotta nekünk.Egy emulátor szükségeltetik,ami emulálja az internetes környezette.ha jól tudom.-ami ha el is készül és végleges is lessz,full bugos lessz.Pl:World of Warcraft.

2012. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:( Valami ilyesmire számítottam.

Köszi a választ, akkor majd valamikor jövőhéten megveszem.

2012. jún. 16. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:

egy fórumon írt beszámolót a srác: teljesen használhatatlan, tiszta bugok, a drop rate nevetségesen nagy, rendszertelenek a mobok, láthatatlan, nincs semmi event jól megcsinálva...

vagy eredetiben vagy sehogy. De nemhiába döntött meg minden rekordot eladásban...

2012. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ.
2012. jún. 16. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!