Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj? NCore-ról...

Mi lehet a baj? NCore-ról letöltöttem a dirt hármat (skidrow) és valami nem stimmel.

Figyelt kérdés
Iso file volt ezért mountoltam, aztán megnyitottam a virtuális meghajtót, és két telepítő volt a game meg a setup. én először a setupra mentem de annak a konfigurációja megakadt. kiprobáltam a másik telepítőt, az sikeresen feltelepítette, és utána crackeltem, de nem működött. mi lehet a baj. másnak működött
2011. dec. 30. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt talán az nCore fórumán kellene megkérdezni, nem itt, ahol illegális.
2011. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vérgibbon ***** válasza:
Kérdezd meg a feltöltőt nagytudású. Vagy olvass utána a hsz-ek között
2011. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vérgibbon ***** válasza:
Van külön fórum hozzá az ncoren.
2011. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
persze tudom. de a hsz-ek le vannak tiltva a feltöltö meg anynomus!
2011. dec. 30. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálgasd, eleinte nekem sem ment, mondjuk én Bithorlóról töltöttem le. Azt hiszem minden kicsomagolt dolgot be kell másolni a játék mappájába és nekem is csak akkor indult.


Illetve ha a játék elindul akkor lehet egy olyan gondod még, hogy nem full képernyőn mutatja a játékot, hanem ablakosba, arra meg ez a megoldás: Sajátgép/C/Felhasználók/Rendszergazda mappája (lakat van mellette)/Dokumentumok/My Games/Dirt3/hardwaresettings

és ott van egy olyan file, hogy hardware_settings_config

jobb egérgomb, társítás (mondjuk jegyzettömbbel) és megkeresed azt, hogy fullscreen, és a "false"-t kijavítod "true"-ra... nekem ezt sajnos többször is meg kell csinálni random időközönként.


Sok sikert hozzá ;)

2012. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!