Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Installálva van a Visual...

Installálva van a Visual Studio C++ a gépemre, de hogyan tudom elindítani?

Figyelt kérdés
A programok és szolgáltatásokban a 2005, 2008, 2010-es redistributable cuccok és a Microsoft Visual Studio Tools for Applications 2.0 ENU nevű program is szerepel (228Mb), de nem tudom, hogyan lehet elindítani azt a GUI felületet , amiben programozni lehet, mert a Start menüben nincs benne. Pontosan hol van és mi a neve?

2012. jún. 12. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott van ahova installáltad. Ha nem tudod hova tetted akkor ,probáld a Search-be ird be Visual Studio.Utana meg katincs az iconra. De ha nem tudod megtalálni a GUI-t nem biztos hogy a programozás neked való.
2012. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sehol nem találom, a search-ba már beírtam. A 8.0 és a 9.0 folder megvan, de nem ez volt a kérdés. azok kb 50MB-osak nem 228 Mb-osak. A Tools-t nem találom!
2012. jún. 12. 17:50
 3/3 Fekete Tulipán válasza:

Köszönjük az első válaszoló igazán hasznos bejegyzését, ha konyítana valamit a dologhoz, akkor bizonyára nem írt volna ekkor bullshit-et...


A Visual Studio-ban valóban nem a legegyszerűbb megtalálni az indító parancsikont, nekem a 2010-es változatban (gondolom a többiben is) itt található:


C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 10.0\Common7\IDE és ez alatt egy devenv.exe (Development Environment = Fejlesztőkörnyezet) nevű fájllal indítható el a program.

2014. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!