Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám meg a jelszavama...

Hogyan tudnám meg a jelszavamat programmal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elutaztam 1 és fél évre,addig nem voltam gépközelbe,elfelejtettem az e-mail címem jelszavát.Nagyon fontos lenne nekem.Egy színésznek a neve volt a jelszavam(jó hosszú neve van) a betűit összekeverve leírtam egy lapra.Nincs meg a lap,nem tudom a jelszavam,nagyon fontos lenne,kéne valami program, amivel ki tudnám deríteni.

Nem volt másik e-mail címem amire le tudnám kérni a jelszavam.



2012. jún. 8. 13:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Adatvédelmi okokból. Én regizve vagyok a bankomnál egy névvel. Képzeld el, mi történne ha törölném a regisztrációmat és másnap egy vadidegen pont azzal a névvel regisztrálna és megkapná az összes nekem szánt banki infót nem beszélve a hírlevelekről és minden olyanról, ahova én azzal a névvel regisztráltam...
2012. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 coopper ***** válasza:

Szia Fehersrac !


Abban igazad van, hogy egy banknál valószinűleg nem lehet, ujra regisztrálni, de Ő a CITROMAIL-nál van és ott lehetséges az ujra regisztáció, ha törölve van/volt a fiókja.


Most regisztráltam ugyanazzal a névvel ami, kb 1 éve megszünt a citromailen.

És 90 nap múlva, ha akarok újra regisztrálhatok ugyanazzal a névvel mert ha nem lépek be ujra meg fog szünni. (Tehát törölni fogják.)


Üdv.

2012. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Itt nem a bankról van szó, hanem az email címről. Ha kérek egy csomó helyről hírlevelet, meg értesítést, akkor azt megkapná az új címzett, aki nem az aki feliratkozott. Ennek kiküszöbölésére találták ki - jobb helyeken - hogy egy törölt névvel már nem lehet újraregisztrálni...
2012. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azért a Citromail-nél is létezik effajta korlát:


"Ha törölted a fiókodat nem tudod újra regisztráni a címet, amíg le nem jár a 730 napos türelmi idő, melyre biztonsági okok miatt van szükség.

"


Ez náluk van leírva, tehát ugyanazon névvel két évig nem lehet regisztrálni...

2012. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Csiß ***** válasza:
Olvassátok el az #5 válaszolót.Szerintem ott a pont.
2012. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
akkor biztos a Citromail oldala tudja rosszul :)))
2012. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!