Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Win7-re lehet telepíteni...

A Win7-re lehet telepíteni utólag az aero felületet?

Figyelt kérdés

Lefaragott win 7 ultimate-t akarok felrakni, csak nincs benne aero, viszont nekem az tetszik

előre is köszi


2012. jún. 5. 13:22
 1/4 Pj0tr ***** válasza:
81%

Lefaragott?

Ne haragudj, de ilyen kiadást nem találtam a honlapon: [link]

Jah, hogy loptad? És még gyányolt is...

Csak gratulálni tudod.

Egyébként nem, nem lehet.

Szerezd meg innen és benne lesz: [link]

2012. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Imádom a kötekedni kívánó 100%-ig becsületes embereket. Neked igaz semmi olyan letöltött dolog nincs a gépeden, amit meg lehetne venni? Egyébként muszáj volt mert kevés a memórián egy normális win7-hez, az xp-vel meg gondjaim támadtak. Köszönöm az hasznos kommentet
2012. jún. 5. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Az még hogy tört elmegy, de összeszeditek a leggagyibb házibarkács verziókat aztán jöttök a kérdésekkel, hogy nem megy, lefagy ilyen hiba, olyan hiba. Na erre gondolt a kolléga. szerintem is felejtsd el az ilyen ekecselt verziókat...
2012. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félreértettek, semmi gond vele, sőt, viszont az aero hiányzott, bár már megoldódott, azért köszönöm
2012. jún. 5. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!