Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell Win7-et telepíteni?

Hogy kell Win7-et telepíteni?

Figyelt kérdés
Most csinálom először már néztem róla leírást és már láttam haverom hogy csinálta de egy kis segítség még elkél szerintem előre is köszi :)
2012. jún. 3. 17:11
 1/4 Argloss ***** válasza:

Le lehetne írni újra a dolgot, de ha már olvastad egyszer, akkor mi sem tudunk többet mondani. Ha esetleg elakadtál valahol akkor kérdezz rá arra, mert így nem sok értelme van a dolognak.

Mondjuk nem bonyolult. Berakod a telepítőlemezt, ha van boot menü akkor ott beállítod, hogy DVD-ről induljon, ha nincsen akkor a BIOS-ban állítod be, hogy DVD-ről induljon. Utána meg már szinte csak a tovább gombot kell nyomogatni...

2012. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a boot menü ne ezaz amit eddig nem tudok minden mást ezt kifejtenéd légyszives ?
2012. jún. 3. 18:55
 3/4 Valor ***** válasza:

A boot menübe a gép bekapcsolását követően tudsz belépni valamelyik gomb lenyomásával (ez alaplaponként/gyártónként eltér, általában DEL vagy Fvalahány). Itt be lehet állítani, hogy melyik gépben lévő adathordozókon keresse először, másodszor, stb a betöltendő opreációs rendszert, vagy annak a telepítőjét.

Egyébként egyes alaplapoknál nem is kell belépni a BIOS-ba, mivel van lehetőség a gép indulásakor konkrétan meghatározni, hogy honnan bootoljon a rendszer ez egyszer.

2012. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jún. 3. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!