Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megunhatatlan játékok? (bővebb...

Megunhatatlan játékok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Írnátok olyan játékokat, amik szinte megunhatatlanok?

Nekem a minecraft volt az első ilyen, amit 1 év után tudtam megunni, de ismét elkezdtem vele játszani.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2012. jún. 4. 17:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A CS meg a COD nem csak arról szól, hogy ölsz. Egy idő után ha megtanultál normálisan játszani, akkor könnyen lehet találni normális csapatot akikkel együtt tudsz játszani, és menni más csapatok ellen játszani. Én például még cod2-vel játszottam Clanbase-en ami egy liga a klánoknak és ott lehet játszani egymás ellen, és ha elvertünk egy csapatot úgy haladtunk egyre feljebb a ranglistán. Akkor még több mint 6000 klán játszott és köztük minden féle nemzetiségű volt, de főleg európai. És akkor még nem beszéltem a night cupokról, amik este játszódó kis bajnokságok. Szóval ez a fajta cod sokkal jobb volt mint a minecraft, bár a minecraft is nagyon jó, de az megunható, míg a cod nem, még a mai napig néha összeülünk haverjaimmal és elmegyünk warozni egyet.
2012. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jún. 5. 17:25
 13/13 anonim válasza:
WoW :)
2012. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!