Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fraps-al csak játékok képét...

Fraps-al csak játékok képét lehet felvenni?

Figyelt kérdés
Virtual dj képét, vagy háromdés program képét, pl c4d, maya, houdini? vagy eleve a destop képét nemtudja felvenni? gondolom olyan egyszerűen nem , mert nekem nemsikerült elérni, de belehet ugy állítani hogy lehessen?

2012. jún. 3. 20:53
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy akkor van-e olyan veio felvevő, ami hangot is rögzit? mert eddig rengeteg programot kipróbáltam és legjobban a camtasia sutudio tetszett annak elfogadható volt a képminősége de hangot nemtudtam rogzíteni
2012. jún. 3. 20:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem XP-t használsz, akkor fel tudja venni az asztalt is. (Ehhez pipáld ki, hogy monitor aero desktop.) Hangot is vesz, akár még mikrofonról háttérszöveget is lehet rámondani menet közben. De egyébként minden benne van a súgóban.
2012. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hooohoo! :DD köszi!!!!
2012. jún. 3. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!