Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért van h az msnem nem...

Mért van h az msnem nem jelentkezik be? Valami 81000306 os hibakódot ír ki.!

Figyelt kérdés
előre kössy
2009. júl. 1. 17:22
 1/5 anonim válasza:
67%

Kedves Kérdező!

Azt olyankor írja ki az msn, ha pl:. elmegy a net. Ilyenkor nézd meg hogy működik-e az Exploler vagy a Mozzila nemtudom mit használsz és ha az sem, működik akkor tuti nincs net! :)

Vagy még akkor fordul ez elő ha rosszul írod be a jelszavad vagy a felhasználóneved.

2009. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséged! DE az a baj h net van de ha beírok a google-ba megkeresi de a honlapokat nem hozza be!!! és több kódot is kiír pl:80048820 vagy a 80072efd!!!!!!!! és a jelszavam jó mert máshol meg betudok jelentkezni!!!(ha segít akkor osztott a net)))
2009. júl. 1. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
2009. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, és az oldotta meg, hogy beállítottam az időt/dátumot a gépen.
2009. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kössy télleg a dátum volt rossz az év s azt pont nem láttam kint azér nem is gondoltam rá h az lenne a baj
2010. jan. 23. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!