Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videókonvertáló/tömörít...

Milyen videókonvertáló/tömörítőt használjak?

Figyelt kérdés

Fraps-al vettem fel videót, viszont foglal 5-6 gigát, esetleg többet is. Tudom, hogy azért, mert a Fraps felvétel közben nem tömörít, vagy hasonló szóval ezt ne írjátok.


A lényeg az lenne, hogy egy GYORS videótömörítő programot szeretnék, mert amiket eddig letöltöttem az olyan volt, hogy egy 12 perces videó tömörítése, ami 10,6 gigát foglal az olyan fél óra.


"Türelmetlen vagy", "milyen a PC-d?" kommenteket mellőzzétek, ha kérhetem.


2012. jún. 2. 19:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy későn válaszolok, de nem kapom meg a nekem írd leveleket, csak akkor, ha személyes üzenetként írnak. Most is csak azért léptem be, hátha írt nekem valaki!

Szóval én nem is konvertáló, hanem videószerkesztő programot ajánlanék, a szoftverbázison is körül lehet nézni, és talán a 'Videospin'-t ajánlanám :

[link]

Könnyen kezelhető, és változatlanul az MPMEG-1 tömörítést javaslom. Nem ad rossz minőséget, még feltölteni is lehet az internetre, teljes képernyős megjelenítést eredményez, és tényleg nem tart sokáig.- A többi tömörítéshez képest persze.

2012. jún. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!