Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "HELp! "PC Need for speed...

"HELp! "PC Need for speed underground 2 28%-nál tartók de nincsenek versenyek a térképen! SUV-ot is full-ig végig vittem de semmi. Mit tegyek hogy legyenek versenyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nincs elég tuning a kocsin, több alkalommal is el kell érni egy bizonyos szintű *-ot, hogy továbbengedjen.
2012. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 db autón kell sok tuningot elérnem? És hogy milyen tuningot csináljak? Body shop otmindig full legyen vagy?
2012. máj. 30. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, a csillagokat kell növelni, olyan tuningot csinálj, ami azt ad. Már rég játszottam vele, de ez egy jellegzetes probléma, azért emlékszem rá, itt is több kérdés volt már erről.
2012. máj. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz megoldottam igen ez volt a baj akkor mindig fogok törekedni hogy "sok" csillag legyen a kocsin.
2012. jún. 1. 15:44
 5/6 A kérdező kommentje:
most 50%-nál tarttok de se verseny se több tuning (full autom) tuningoltam az autom és 5.70% a csillagok és ugy halottam 6 kell lennie de full tuningom van rajta se verseny se több tuning mit tegyek?
2012. jún. 8. 19:59
 6/6 anonim válasza:
Ilyenkor van az, hogy magasabb csillagú autót kell venni
2013. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!