Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok tovább jutni...

Miért nem tudok tovább jutni az NFS Underground 2-ben?

Figyelt kérdés
A harmadik szintnél vagyok. A menüben a várostérképen az összes versenyt megnyertem. Kimentem a szabad kószálásba és az ottani térképen is megnyertem az összes versenyt (beleértve a Spéci Futamokat is). De hiába. Egyszerűen nem léptet a következő szintre. A térképen már csak boltok ikonjai vannak. Én csesztem el valamit? Nem akarok 100%-os mentést, sem csalást. Tisztességesen végig akarom vinni a játékot, de így nem könnyű. Hogyan juthatok tovább?

2012. márc. 16. 11:07
1 2
 1/11 Daniel_La_Costa ***** válasza:
100%

1. Vegyél egy SUV-ot (lincoln navigátor, Hummer). ezeknek külön versenyei vannak, amiket ugyebár rendes autókkal nem kapsz meg.


2. Rejtett versenyeket csináld meg. keresgetés helyett itt egy map stage 2-höz, hogy hol találod őket:

[link]

2012. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az összes rejtett versenyt megnyertem, semmi változás. SUV-ra meg nem szeretném pazarolni a pénzt. Ocsmányak és úgy mennek, mint a fájdalom. Nincs más módszer?
2012. márc. 16. 19:20
 3/11 Daniel_La_Costa ***** válasza:

Nem igazán... a SUV is a játék része.

Egyébként a SUVokkal tudomány versenyezni illetve gyorsan bevenni egy kanyart hiba nélkül :) főleg hard-ban :D

2012. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm, hogy válaszoltál megkaptad a zöld kezet!
2012. márc. 17. 13:45
 5/11 kisvegh válasza:
Nem csak ez lehet a gond. Fogj egy sima autót vagy egy SUV-t és rakd tele optikai tuningal hogy elérj egy adott pontszámot, majd ujra telerakra versenyekkel a térképet.
2012. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 rolog000000 válasza:
én megcsináltam a SUV-okat mostmár csak tuningolnom kell?
2012. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

cscs

Nem tudom, hogy azóta sikerült-e tovább menned, de ha nem akkor mondom mit kell csinálnod.

-Csináld meg a 3. szint összes pályályát.

-Csináld meg az összes SUV vesrsenyt.

-Érd el valamelyik autóddal a 6.0 feletti értékelést.

Ha ez megvan kapsz egy DVD borítós feleadatot.

Ha ez is megvan kapsz egy URL-t.

És ha ez is megvan akkor kapod a kövi szintet.

Remélem tudtam segíteni.

2012. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ki találta ki ezt a suvos hülyeséget? Minden karrierproblémánál csak ezt olvasom, pedig abszolúte nem kell suv, hogy megcsináld a karriert, csak arra kell figyelned, hogy a kocsid érje el a szintnek megfelelő vizuális értéket. Készíts egy 3 csillagos autót, akkor megkapod a szakasz utolsó showcase futamát és ha teljesítetted, kijön az URL bajnokság, ami átvisz a negyedik szakaszra.
2014. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 jelszos válasza:
Hátt. Ti nem vagytok Géniuszok és fantáziátok sincs... Suv nem kell se vizuális értékelés... Én már a 4. szakasznál vagyok már vagy 6-odjára játszom 3-as vizuális értékelésem van spéci cuccokkal (különleges alkatrész). Nem kell csak annyit tenned hogy megcsinálod az összes versenyt majd csak randomra jövö kocsikkal versenyzel és lenyomod őket akkor elöbb utobb fogsz kapni versenyt ami tobvább visz ennyi az egész!
2014. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia! Nem tudom hogy már megtudtat-e,hogy kell továbbjutni,de nekem úgy sikerült hogy királyabbra csináltam a verdát csináltam pár utcai versenyt és kiadta egy levélbe hogy megvan a csillag
2015. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!