Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad az Alien vs Predato...

Ezioo kérdése:

Miért akad az Alien vs Predator 2010?

Figyelt kérdés

Nem nagyon akad csak néhol és engem az idegesít... Valami patch kellene vagy mi? Ha igen akkor azt honnan tudnám letölteni?

Konfigom:

-AMD Athlon II X4 640 3Ghz

-Ati Radeon HD 5670 512Mb (Sapphire)

-2GB DDR2 800

-Western Digital 1TB winchester

Evvel a konfiggal nálam eddig semmi sem akadt de az AVP 2010-nél meg előfordul helyenként az akadás! Köszönm előre is a gyors válaszokat!



2012. ápr. 23. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyenge videokártya, kevés RAM, ezért akad. Patch-elni nem kell, mert a Steam megteszi magától, eleve a legfrissebbet tölti le.
2012. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem eredeti a játék! Nem igen vettem észre ,hogy a steam valami pathet vagy frissitést is rakott volna fel. Evvel a videokártyával általában minden játékon Full-on játszok. A Ram az tényleg, hogy kevés avval az 1el nem vagyok csak megelégedve. Meg itt egy cikk amiből kiderül, hogy nem a videokártyám a gyenge----> [link]
2012. ápr. 23. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nemkevés a konfigod hozzá:

[link]

Inkább próbáld manuálisan patchelni, vagy tölts le másik verziót,és próbáld ki azt.

Egyébként ha néha akad, az normális, elég sok játéknál előfordul.

2012. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már több verziót és ugyan az... ezektől az akadásoktól már nem egyszer "meghaltam" a játékban.. meg volt olyan, hogy megfagyott a játék... tudnál nekem linket küldeni ahol a játék összes patchét megtalálom.. tudom a "google a barátom" de nem találtam meg az "1.0 to 1.1" pathet sem.. köszön előre is !!
2012. ápr. 23. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!