Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akad a F1 2010?

Miért akad a F1 2010?

Figyelt kérdés

Eddig billentyűzettel játszottam, és tökéletesen működött, és eszembe jutott, hogy elővegyem a kormányt és azzal játsszak. Elő is vettem , le is töltöttem egy friss driver-t hozzá viszont a játék teljesen belassult tőle: a töltés idő (sokat) nőtt, a futam alatt a kép meg akadozik.

Lejjebb vettem a grafikát, de még a minimumon is akad úgyhogy nem a videokártyával van a baj, hiszen tökéletesen ment rajta a GTA4 ,a NFS Shift, a Dirt3 stb.


Ha tudnátok ennek a problémának az okát vagy a megoldását akkor nagyon megköszönném ha leírnátok!


Szép, kellemes napot mindenkinek!


2011. aug. 1. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálj directX et frisssiteni :)

üdv

2011. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És majd légy szíves, jelezz, hogy mi volt a gond és mi oldotta meg.

Köszi :)

2011. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ok!
2011. aug. 4. 09:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem és szép munkát végzett mert elég nagy tuning ez gépnek, mar nem akad a kép viszont a vezérlő bizonyos parancsait nem érzékeli, pedig letöltöttem a legfrissebb driver-t.
2011. aug. 4. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:
kalibráltad ? Üdv:)
2011. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen de mát ott sem érzékeli rendesen
2011. aug. 5. 08:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!