Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Photodhop CS3 Extended...

Adobe Photodhop CS3 Extended (magyar) Userball készítése?

Figyelt kérdés

Valaki letudná nekem írni vagy valami segítséget adni miegymás,hogy lehet adobe photoshopba userball-t készíteni?

Ha valaki kicsit részletesebben leírná meg köszőném!


2009. jún. 18. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel már találkoztam,de ez sincs részletesebben leírva mi hol van merre meddig miegymás..De kösz
2009. jún. 18. 15:31
 3/6 anonim válasza:
hát ezt nem itt fogod megérteni, az tuti
2009. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát így biztos nem eddig:D Túl kép egy lépést vagy két dolgot nem tudok...Gondoltam hátha valaki azért tudna valami infóval szolgálni...Direkt amit nem tudok nem arra kérdeztem,gondolván ha valaki leírja vagy valami azt is bele fogja írni,ami egyértelmű....

De ha ez nem megy akkor lehet hiába kérdezném azt a egy-két dolgot konkrétan. Mert arra se lenne válasz... Mint általában ahogy néztem mások kérdéseit és ami válaszok jöttek azokra hát,ők se okosodtak...


Amúgy egy dolgot avagy kettőt nem tudok most: Hogy lehet az elkészített körbe beilleszteni a képet? És mivel lehet kicsinyíteni benne azt a képet avagy összehúzni? ezekbe nem vagyok biztos.. Ha valaki letudja írni röviden vagy valami tegye meg.. Könnyen tanulok.

Kösz ha valaki leírja...

2009. jún. 18. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj könnyebb tutorialokkal.
2009. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már meg volt...De már gond meg oldva..Máshol legalább válaszolnak nem úgy mint itt :)

Köszönöm.

2009. jún. 18. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!