Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismeri, használja valaki itt...

Ismeri, használja valaki itt a Cashfiestat?

Figyelt kérdés
Aki esetleg használja, segítsen nekem légyszi. nálam már fut jó ideje, viszont két napja leült a manó és nem mozdul. megy a netem, ugyanúgy dolgozom a gépen, mint eddig, de hiába piszkálom meg, nem mozdul. ilyenkor mi van? ha esetleg újratelepítem az egész programot, el fog veszni az eddigi pontom?
2009. jún. 11. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia ! én csináltam egy darabig ....

a kis manó körül van egy olyan hoyg click here... (ez azért van hogy ne csak a géped mennyem hanem aktívan böngészel.)

Katt rá és ujra fut:) am nem veszik el a pontod ha ujratelepíted azthiszem

2009. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi. hát noszogatom én ezerrel, de nem mozdul sajnos. asszem megpróbálom újratelepíteni inkább, hátha úgy megjavul.

kamu? te sem értél el vele semmit amgy? mert elég sok negatívot hallottam róla... igazából nekem mindegy, mert egész nap a gép előtt ülök, így is úgy is, hadd futkozzon a képernyőn a manó. nem bánnám, ha valami pénzt küldenének utána a végén:-)

2009. jún. 11. 20:06
 3/3 anonim válasza:
En is futtatom a manocskat:P de meg ck ma kezdtem el:P neked kuldtek penzt??
2010. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!