Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Total Commanderbe...

Hogyan lehet Total Commanderben (winncommander) vagy a legegyszerubben megnezni mashogy, hogy egy konyvtarban hany file van?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Commander eleve kiírja alul, ha benne vagy a könyvtárban.


Itt egy kép:

[link]

Ezen például alul ki van írva, hogy 0/124 k in 0/7 files. Ez a 0/ azt jelenti hogy mennyi van kijeölve, 124 k azt jelenti, hogy mekkora fájlok össz mérete, a 7 pedig azt, hogy 7 fájl van az adott könyvtárban.


Ezen a másikon az van írva, hogy 3 file van, és kiírta a könyvtárak számát is (nem angol, de látszik):


[link]


A titkos fájlokat csak akkor írja ki, ha a titkos fájlok megjelenítése be van kapcsolva.

2009. jún. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oke. Ezek szerint rosszul tettem fel a kerdest. Ebben a konyvtarban sok alkonyvtar van, amiben szinten vannak konyvtarak.

Osszeadni nem szeretnem, mert 5000 es 10.000 kozott lesz a fileok szama. Van esetleg mas magoldasod/megoldasotok ?

2009. jún. 9. 03:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ráállsz arra a könyvtárra, amelyikről tudni szeretnéd, hogy hány fájl van alkönyvtár van benne (több könyvtár esetén kijelölöd Insert-tel mindegyiket)

"Fájl" menü/Elfoglalt terület számítása

2009. jún. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem a terület nagyságára hanem hogy hány file van benne arra vagy kiváncsi!Jobb egérgombal kékíts be mind és akkor ki írja alul mennyi az amit kijelöltél ha pedig a fájlok mellett ott van a mérete akkor össze is adja amit kijelöltél mármint a fájlok méretét!Én pl:4.1-es commandert használom ez ezt tudja és vannak benne alap progik is amiket úgy is telepítettem volna de így nem kellett.
2009. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elfoglalt terület számítása kiírja a file számot és alkönyvtár számot is. Itt egy kép:

[link]


Bár ezen a könyvtárak fa formátumban jelennek meg, de az információs ablak ugyanilyen: könyvátrak, file-ok száma, mérete, és a maradék hely a lemezen.

2009. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!