Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WINDOWS 7 kiadások kompatibili...

WINDOWS 7 kiadások kompatibilitása régi (10 éves) 32 bites programokkal?

Figyelt kérdés

az lenne az ismerősöm problémája, hogy nem megy gépén a Diablo II, pedig az enyémen működik, és mindkét gépen win7 van. nekem ultimate, neki meg valószínűleg home premium


az érdekelne, hogy ha ő is ultimate-re upgrade-elne, akkor előfordulhat, hogy működne az ő gépén is?


ui.: a Diablo II nem igazán terheli le a gépem, a hőmérséklet nem változik max beállításon sem (800x600, és a legjobb textúraminőség). ennek mondjuk az egyik oka lehet a maximális 25 fps


2012. febr. 29. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Programfuttatási szempontból semmi különbség a Home Premium, a Professional és az Ultimate kiadások között.
2012. febr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akkor mi lehet az eltérés?

nekem azt írja, hogy a programnak ismert kompatibilitási problémái vannak, és választhatok, hogy elindítom-e (elindítom és működik), neki meg azt, hogy nem kompatibilis

2012. febr. 29. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a játékot, de találtam egy fórumot, ahol írnak egy lehetséges megoldást a problémára: [link]
2012. febr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

épp ez az, hogy én ezekhez hozzá nem nyúltam, azt azért csak észrevettem volna :)

jólismerem, XP-n néha szükségem volt rá win95-ös játékok futtatásához. én úgy gondoltam, hogy ha nálam ez nem baj, akkor másnál nem működne ez a módszer, hiszen mindkét gépen ugynabban az üzemmódban fut(na, ha futna) alapvetően

2012. márc. 1. 00:25
 5/5 A kérdező kommentje:
mindenesetre köszönöm. megpróbáljuk
2012. márc. 1. 00:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!