Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem látszanak az áttűnés...

Miért nem látszanak az áttűnések a ppt-ből swf-be konvertált anyagaimban?

Figyelt kérdés

Egy a neten online elérhető konverterrel alakítottam át a ppt fájlomat swf-é.

Amíg ppt-ben (az automatizált diavetítés alatt) szépen működik az áttűnés, addig a konvertált swf-ben sehogyan sem. Gyakorlatilag csak a képre kattintásokra ugrik elő az újabb kép. Se automatizált működés, se áttűnés.

Így kell ennek működnie? Csináltatok már ilyet?

Én az swf-t egy weboldalba szerettem volna tenni; egy kattintásra indítható, automatizált bemutatóként.

Azaz ha a látogatót érdekli az anyag, akkor kattint és már indul is a bemutató.

De nem indul!!! :(

Nagyon naiv voltam, amikor azt reméltem, hogy működni fog?



2012. febr. 28. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress jobb és okosabb konvertert.
2012. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rajta vagyok a projekten..., de ez már a harmadik, s mindegyiknél ugyanaz a végeredmény. Se automatizált működés, se áttűnés.

Az lenne a baj, hogy ingyenes megoldásokkal próbálkozom?

(Egyéb területeken az ingyenes megoldások is jól működnek. Remélhetőleg itt sem ez a gond.)

Esetleg tudsz javasolni jobb konvertert?

Ha már így útbaigazítottál. :)

2012. febr. 28. 18:25
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja! Lemaradt, hogy minél jobbat.

Én gyakorlatilag az első free lehetőségeket próbáltam amiket a Google kidobott a "ppt to swf online konverter" keresésre.

Legutoljára a [link] oldalon jártam.

Szóval jobbat és okosabbat?

Tipp?

2012. febr. 28. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Google dobta ki, a leírás szerint megcsinálja rendesen:

[link]


Nem próbáltam ki, ez rád vár.

2012. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Már ennek is nekifutottam.

Ez sajnos a konvertálás előtt el akarja indíttatni a Microsoft ppt készítőjét, és nem elég neki ha már meg van valahol a konvertálandó ppt fájlom.

Nekem a gépemen sajnos nincs PowerPoint, csak az OpenOffice van meg.

(Általában jogtiszta és/vagy freeware szoftvereket használok.)

De neki futok majd újra, mert biztosan van okos megoldás, csak lehet, hogy elnéztem valamit.

2012. febr. 28. 18:49
 6/8 A kérdező kommentje:

Na ezen is túl vagyunk.

A kollégám gépén van jogtiszta PowerPoint és megnéztük nála ezt a fenti konvertert.

Hát, az ezzel elkészített swf mozi az elindítást követően ugyan automatikusan lejátssza a bemutatót, de az áttűnések itt sem jönnek vissza.

Marad a további Google-zás.

2012. febr. 28. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:

...ezt használom, ingyenes:

Könnyen használható, magas színvonalú program, gyorsan átalakítja a PowerPoint dokumentumokat, avi, wmv, mpg, bmp, mp3 fájlokká

Támogatott bemeneti formátumok: ppt, pps, pptx, ppsx fájlok.

Ingyenes, vízjel nélküli, kimeneti formátumok: WMV, Mpeg4, AVI, MPEG, mp3, BMP

[link]

Letöltés:

[link]

mivel swf-be, az ingyenes verzió nem konvertál, csak vízjelezve, előbb WMV-be konvertáld, majd azt pl. a FormatFactory ingyenes magyar nyelvű programmal SWF-be.

2012. febr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez nagyon tuti.

Minden működik, és nagyon jól járható az általad ajánlott út is. ppt->wmv->swf

Egyetlen pici(?) gondom van már csak. Érezhetően gyengül a minőség a konvertálások során. Már a wmv is gyengébb, és a képminőség az swf-ben tovább romlik.

Igaz, hogy szinte semmit nem állítgattam a konvertereken. Mindent a felkínált (vélhetően alap) beállításokkal végeztem. Ezzel még kísérletezgetek. Biztosan lehet javítani.

Még egyszer, nagyon köszönöm a segítséget!

2012. márc. 1. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!