Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Outlook wifin (Hello HD)...

Outlook wifin (Hello HD) keresztül miért nem fogad Freemail leveleket? (Mobil nettel hibátlan. )

Figyelt kérdés
Összesen 4 fiók van beállítva. Egy saját domain, egy Gmail, és két Freemail. minden működik, kizárólag a Freemail levelek lekérése nem. Wifi router, Hello HD, TP Link eszköz, WPA TKIP titkosítás. A fiókot másik géppel is próbáltam elérni. Azzal is hasonló a tünet. Ötlet? Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 28. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a hibaüzenet?


Mellesleg normális levelezőprogrammal próbáltad már?

2012. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az én gépem. Sajnos a levelező a pst tartalma miatt kötött. Naptárat, mindent felölel. Csatlakozik, vár kb 2-3 percet ,és fogadásnál akad. A hibaüzenet: "időtúllépés miatt leállt, mert a fogadó kiszolgáló (POP) nem válaszolt. 110-es, 995-ös portokat próbáltam. Uez.
2012. febr. 28. 12:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Pop3 kiszolgáló: fremail.hu így simán.
2012. febr. 28. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
weben eléred a freemailt? Lehet a netszolgáltatónál van routring probléma.
2012. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Weben elérem. Mobilnettel is. Vmi DNS hibára gyanakszom.
2012. febr. 28. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!