Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UTorrent-ben hogy lehet...

UTorrent-ben hogy lehet beállítani, hogy amikor befejezett egy letöltést csak akkor kezdje a következőt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom de inditsd csak azt el amelyiket akarod vetetni
2009. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem angolul van.

Options/Preferences/Queuing résznél

- Maximum number of active torrents (Az aktív torrentek maximális száma)

- maximum number of active downloads (Az aktív letöltések maximum száma) /ezt kellene 1-re állítani, így egyszerre csak egyet tölt le, amikor végez, akkor tölti a következőt/


A torrentek listájában pedig le és fel rendezéssel (menüsorban a kék nyilakkal) tudod sorba tenni, hogy melyik legyen a következő.


Viszont én szerintem ezt ne állítsd be, hogy csak 1, mert tegyük fel éppen nem seedeli senki sem azt a torrentet, vagy csak ritkán, akkor elég sokára fog letöltődni, addig a többi sem töltődik (mivel 1-re van állítva), így kihasználatlan marad a sávszélességed is.

Szerintem ami jobb módszer az az, hogy az egyes torrentekre prioritást állítani, sebesség maximumot állítani.

2009. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi szépen! :)


~200kb/s el töltök és általában olyat, amit sokan seedelnek :D

azért kell ez az opció, mert néha bekapcsolva hagyom hosszabb időre, és ha 2-3 aktív van egyszerre az 200/3...

még egyszer köszi!

2009. jún. 3. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!