Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azt mondják sz@r a vista mért?

Azt mondják sz@r a vista mért?

Figyelt kérdés
sp2.vel gyorsabb mint a windows 7 gamer gépem van tehát elég erős és kb 3 hónapja használtam win7.et és most felraktam rá a vistát sp2.vel és olyan gyors hogy az nem igaz az xp.nél meg a win7.nél is gyorsabb akkor mért mondják hogy sz@r jó most mindenki win7.ezni fog mert nekik az van alap dolog de akinek az van annak mi a véleménye mrmint vista
2012. febr. 8. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Marketing, illetve csordaszellem.
2012. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Először nagyon ramaty volt a Vista, mire kijavították addigra a felhasználók többsége csalódott benne. A win7nél ezt a hibát nem követték el, a win7 már úgy jött ki, hogy tökéletesen használható. Mostmár meg azért "sz@r", mert régi, lassan kijön a Win8, miért akarna akárki is egy előző szériás OS-t futtatni (XP esetében a hardver indokolja de ahol elmegy a vista ott a win7 is)
2012. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de kb win 8 mikor lesz :DD? már olyan kiváncsi vagyok milyeeen :DD
2012. febr. 8. 22:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Elvileg valamikor ősszel fog kijönni a win8. De ha azt a hülye csempés felületet fogják erőltetni, akkor hatalmas bukás lesz, az fix.
2012. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csempés :O?
2012. febr. 8. 22:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, csempés: [link]

Úgy néz ki, mint a Windows Phone 7, ami az iPhone és az Android mellett labdába se rúg.

2012. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
úú hogy néz ki :S
2012. febr. 8. 22:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem már fent van a Win8 DP és nekem nagyon tetszik... Gyors és még stabil is pedig csak DP verzió... :) Nekem nagyon bejön!
2012. febr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Milyen a dp mit takar :D
2012. febr. 9. 07:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Developer Preview
2012. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!